EGR-klep
PIERBURG 7.24809.33.0

€ 406,20
€ 451,33 incl btw Vandaag voor 17:59 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.

Onderscheiding eKomi Thuiswinkel waarborg Waarom kiezen voor MijnAutoOnderdelen.nl?
  • Levering binnen 1 dag
  • 2 miljoen onderdelen op voorraad
  • 14 dagen niet goed geld terug
  • Veilig betalen
  • Fabrieksgarantie blijft gewaarborgd
  • Lid van thuiswinkelwaarborg
Hulp nodig of vragen? 0900 999 01 09
Specificaties
Merk PIERBURG
Artikelnr. 7.24809.33.0
Controleklep
Electrisch
met pakking
->
02.2008, ->
Mot.30455954
Uitv.met roetfilter
Excl.Mot.nr.30278596
Mot.30455971
Mot.30458489
Mot.30459618
Mot.30459980
Mot.30461241
Mot.30462081
Mot.30463509
Mot.30473943
Mot.30494324
Mot.30502053
Mot.30515701
Mot.30524646
Mot.30525397
Mot.30528251
Mot.30529645
Mot.30537892
Mot.30546632
Mot.30565003
Mot.30565701
Mot.30576258
Mot.30583092
Mot.30592203
Mot.30600658
Mot.OM 640.942

Levertijd:

Verwachte levertijd is achter elke product aangegeven. Indien een product een langere levertijd heeft dan is aangegeven op de website, wordt je hiervan op de hoogte gehouden.

14 dagen bedenktijd:

Bij MijnAutoOnderdelen.nl kan je een artikel binnen 14 dagen ruilen of retourneren.

 

Dit artikel is geschikt voor de volgende voertuigen

Laden

Laatst bekeken

Wij gebruiken cookies Accepteren ×