Ford ABS sensor
Geluidsensor, D-vorm, Vooras links
| Voor OE nummer | 1385797 |
| Kabellengte [mm] | 1400 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Geluidsensor, D-vorm, Vooras links
| Voor OE nummer | 0265007816 |
| Kabellengte [mm] | 1400 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -7%
Geluidsensor, Ovaal, Achteras links
| Voor OE nummer | 1785284 |
| Kabellengte [mm] | 1170 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
- -12%
Geluidsensor, Ovaal, Achteras links
| Voor OE nummer | 1385800 |
| Kabellengte [mm] | 1170 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
- -33%
Geluidsensor, D-vorm, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1385799 |
| Kabellengte [mm] | 1820 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
- -6%
Inductie sensor, D-vorm, Vooras links
| Voor OE nummer | 1025012 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 10 |
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 30736634 |
| Lengte [mm] | 38 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
7M3927807H, Inductie sensor, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Vooras links
| Voor OE nummer | 7M3927807H |
| Kabellengte [mm] | 474 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Vooras links |
7M3927807G, Inductie sensor, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 7M3927807G |
| Kabellengte [mm] | 474 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -15%
7M3927807N, Geluidsensor, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Vooras links
| Voor OE nummer | 7M3927807N |
| Kabellengte [mm] | 479 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -16%
Geluidsensor, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Achteras links
| Voor OE nummer | 1207329 |
| Kabellengte [mm] | 1031 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
Inductie sensor, Achteras links
| Voor OE nummer | 1110293 |
| Kabellengte [mm] | 1026 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -15%
7M3927807E, Inductie sensor, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 7M3927807E |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Inductie sensor, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1112766 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
LV6C2C204A2A, Geluidsensor, Zonder kabel, Vooras links
| Voor OE nummer | LV6C2C204A2A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -14%
Geluidsensor, voor voertuigen zonder Active City Stop, voor voertuigen zonder park distance control
| Voor OE nummer | 1847905 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Active City Stop, voor voertuigen zonder park distance control |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
JV6C2C190A2A, Geluidsensor, voor voertuigen zonder Active City Stop, voor voertuigen zonder park distance control
| Voor OE nummer | JV6C2C190A2A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Active City Stop, voor voertuigen zonder park distance control |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
1K0927808A, Zonder kabel, D-vorm, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1K0927808A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
WHT003858B, Zonder kabel, D-vorm, Achteras rechts
| Voor OE nummer | WHT003858B |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -45%
Actieve sensor, Achteras links, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1809603 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 9,5 |
479110X800, Inductie sensor, Ovaal, Vooras links
| Voor OE nummer | 479110X800 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
479100X800, Inductie sensor, Ovaal, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 479100X800 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 710 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras
| Lengte [mm] | 560 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -69%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras
| Lengte [mm] | 583 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -74%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Lengte [mm] | 1163 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -66%
Voor voertuigen met ABS, Zonder kabel
| Lengte [mm] | 54 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -86%
Zonder kabel
| Lengte [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -78%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 622 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 810 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -74%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 1390 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -71%
Zonder kabel, Achteras rechts, Achteras links
| Lengte [mm] | 38 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -78%
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Achteras rechts, Achteras links
| Lengte [mm] | 1310 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -69%