Mercedes Achterlicht
Links, Buitenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 715106520220 |
Rechts, Buitenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 715106520210 |
Links, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 715106522720 |
- -2%
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 715106522710 |
- -2%
Rechts, Binnenste deel, LED, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Voor facelift |
- -65%
Links, Binnenste deel, LED, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Voor facelift |
- -65%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Buitenste deel
| Nettogewicht [g] | 0,010 |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -65%
Links, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, Buitenste deel, SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 28,18 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | SANS ANTIBROUILLARD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 56,67 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 56,67 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,88 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 46,67 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,88 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 46,67 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 52,73 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 52,73 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. K, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 21,212 |
| Breedte [cm] | 28,788 |
| Lengte [cm] | 48,182 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, T. K, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 21,212 |
| Breedte [cm] | 28,788 |
| Lengte [cm] | 48,182 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,485 |
| Breedte [cm] | 20,909 |
| Lengte [cm] | 49,394 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. OD, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,485 |
| Breedte [cm] | 20,909 |
| Lengte [cm] | 49,394 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. OD, Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
Voor horizontale bevestiging, rechts, ECE, E4 9810
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Controleteken | ECE, E4 9810, E4 9809, E4 4060, E4 3179 |
| Breedte [mm] | 465 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met zijlichten, met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 8 |
| Artikelnummer paar | 2VD 008 204-091 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -65%
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 6090402 |
- -45%
Links, Buitenste deel, LED, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 2,34 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Versie | EU |
- -10%
Oranje, rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712367308489 |
- -23%
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1616694 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Links, H21W, PY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 440-1972R-AE |
- -33%
Rechts, rood, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1993L-LD-UE |
- -29%
Rechts, LED, ECE-getest, 440-1995L3AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1995L3AE |
- -18%
ACHTERLICHT LINKS Break Buiten ULO
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3043926U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Fabrikant | Ulo |
- -32%
Rechts, voor stuur links/rechts
| Gewicht [kg] | 1,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
ACHTERLICHT RECHTS LED Sedan, Berline
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2952921 |
| Voor facelift |
- -70%