×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Colt Achterlicht
Achterlicht Magneti Marelli 714021670803
Rechts, O.E. (Original), PY21W, P21W
714021670803
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | PY21W, P21W, R5W, W16W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714021670701 |
€ 216,58
€ 216,58
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Magneti Marelli 714027840814
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), Zonder gloeilampen
714027840814
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714027840702 |
€ 67,76
€ 54,89
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlichtset Magneetbevestiging Carpoint 0404086
0404086
De Carpoint magnetische verlichtingsset met E-Keur is handig voor aanhanger of fietsdrager. De verlichtingsset bestaat uit 2 achterlichten met reflecterende driehoek en een mistachterlicht. Aan de achterzijde van het achterlicht zit een grote magneet, hierdoor zijn de achterlichten makkelijk direct...
€ 64,00
€ 51,20
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Achterlicht Links 7 Functies Carpoint 0414040
0414040
Hoogwaardig Carpoint 12 Volt LED achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en 7 functies. Geschikt voor linker achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 152mm. Afmeting 244x148 mm. Het aansluiten van het LED achterlicht kan met de vijf voorgemonteerd...
€ 65,80
€ 52,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlicht Links 5 Functies Carpoint 0414044
0414044
Hoogwaardig Carpoint 12/24 Volt achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en functies. Geschikt voor linker achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 150mm. Het aansluiten van het achterlicht kan met de vijf voorgemonteerde pin connector aansluitdrad...
€ 30,00
€ 24,30
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlicht Rechts 5 Functies Carpoint 0414045
0414045
Hoogwaardig Carpoint 12/24 Volt achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en functies. Geschikt voor rechter achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 150mm. Het aansluiten van het achterlicht kan met de vijf voorgemonteerde aansluitdraden. 
De...
€ 36,29
€ 24,31
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,20
€ 17,63
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Multipoint II Achterlicht Rechts 5 Functies Unbranded 6495034
6495034
Multipoint II 12 Volt achterlicht met E-keur voor montage aan de rechterkant van een aanhanger. Bij montage er altijd voor zorgen dat het richtingaanwijzer gedeelte naar buiten wijst. Het 12 Volt achterlicht heeft vijf verschillende functiesremlicht, richtingaanwijzer, achterlicht nummerplaatverlich...
€ 36,29
€ 24,31
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1933L-A
Links, Met gloeilamp, 214-1933R-A, geel
214-1933L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 214-1933R-A |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
€ 85,63
€ 29,11
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1958L-U
Links, rood, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
214-1958L-U
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1958R-U |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
€ 187,26
€ 65,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1962L-AE
Links, P21/5W, P21W, ECE-getest
214-1962L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-1962R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 2 |
€ 226,44
€ 70,19
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1962R-AE
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
214-1962R-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 214-1962L-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 2 |
€ 208,74
€ 62,62
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1962R-UE
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
214-1962R-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1962L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 2 |
€ 96,44
€ 64,61
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1966L-UE
Links, P21/5W, P21W, ECE-getest
214-1966L-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1966R-UE |
| Aantal portieren | 3 |
€ 114,47
€ 57,23
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 214-1966R-UE
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
214-1966R-UE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 214-1966L-UE |
| Aantal portieren | 3 |
€ 114,47
€ 64,11
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Magneti Marelli 714027850702
Links, Buitenste deel, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer
714027850702
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714027850802 |
€ 116,52
€ 113,03
- -3%
Tijdelijk uitverkocht