Opel Corsa Achterlicht
Oranje, rechts, Binnenste deel, O.E. (Original)
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 714000062658 |
- -5%
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 5 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 5 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Versie | OPC |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -44%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Versie | OPC |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 5 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 5 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, R5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1906R-UE |
| Aantal portieren | 5 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, R5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1906L-UE |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, PY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1921L-UE |
| Aantal portieren | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1953R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 3 |
- -61%
Links, Rookgrijs, rood, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rookgrijs, rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 442-1953R3LD-UE |
- -69%
Rechts, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1953L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, rood, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 442-1953L3LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 3 |
- -61%
Links, rood, P21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W, P21/5W, W16W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1954R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, rood, W16W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, P21/5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1954L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, P21/5W, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21/5W, W16W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 442-1954L-UE2 |
| Aantal portieren | 5 |
- -57%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1991R-UE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1992R-UE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1992L-UE |
- -68%
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 54,85 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, T. V, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.