Opel Corsa Achterlicht
Links, P21W, PY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1921R-UE |
| Aantal portieren | 4 |
- -35%
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 442-1991L-UE |
- -69%
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 19,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 19,00 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, R5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 34,00 |
| Breedte [cm] | 22,00 |
| Lengte [cm] | 22,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 3 |
Rechts, Certified Quality, R5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 34,00 |
| Breedte [cm] | 22,00 |
| Lengte [cm] | 22,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 3 |
Links, T. V, Certified Quality, R5W
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 18,49 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, T. V, Certified Quality, R5W
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 18,49 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 54,85 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 54,85 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 54,85 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, T. V, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, zwart
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Aantal portieren | 5 |
Rechts, T. V, Certified Quality, zwart
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 54,24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Aantal portieren | 5 |
Links, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 22,73 |
| Lengte [cm] | 46,97 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 3 |
Rechts, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 22,73 |
| Lengte [cm] | 46,97 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 3 |
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
- -33%
PY21W, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -52%
ECE-getest, Transparent, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent, zwart |
- -53%