×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Meriva Achterlicht
Achterlicht rechts Van Wezel 3860934
Rechts, Binnenste deel, Zonder lamphouder
3860934
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3860933 |
| Fabrikant | AL |
€ 309,52
€ 92,86
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht links Van Wezel 3861925
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L LED AL
3861925
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3861926 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | AL |
€ 631,27
€ 189,38
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Magneti Marelli 714000028721
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), zonder mistachterlicht
714000028721
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Zonder remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Zonder knipperlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714000028720 |
€ 233,05
€ 214,40
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Magneti Marelli 714000162634
Links, Binnenste deel, O.E. (Original), W16W
714000162634
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W16W, P21/4W |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, zonder achterlicht, Zonder remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714000162635 |
€ 120,40
€ 97,53
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 442-1972L-UE2
Links, W16W, R5W, ECE-getest
442-1972L-UE2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W, R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1972R-UE2 |
€ 162,02
€ 108,55
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Abakus 442-1972R-UE2
Rechts, W16W, R5W, ECE-getest
442-1972R-UE2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1972L-UE2 |
€ 162,02
€ 119,90
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 490043
Links, Buitenste deel, Certified Quality, R5W
490043
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 25,15 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
€ 212,22
€ 212,22
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 490044
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, R5W
490044
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 25,15 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
€ 212,22
€ 212,22
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlichtset Magneetbevestiging Carpoint 0404086
0404086
De Carpoint magnetische verlichtingsset met E-Keur is handig voor aanhanger of fietsdrager. De verlichtingsset bestaat uit 2 achterlichten met reflecterende driehoek en een mistachterlicht. Aan de achterzijde van het achterlicht zit een grote magneet, hierdoor zijn de achterlichten makkelijk direct...
€ 64,00
€ 51,20
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Achterlicht Links 7 Functies Carpoint 0414040
0414040
Hoogwaardig Carpoint 12 Volt LED achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en 7 functies. Geschikt voor linker achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 152mm. Afmeting 244x148 mm. Het aansluiten van het LED achterlicht kan met de vijf voorgemonteerd...
€ 65,80
€ 52,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlicht Links 5 Functies Carpoint 0414044
0414044
Hoogwaardig Carpoint 12/24 Volt achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en functies. Geschikt voor linker achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 150mm. Het aansluiten van het achterlicht kan met de vijf voorgemonteerde pin connector aansluitdrad...
€ 30,00
€ 24,30
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,20
€ 17,63
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Multipoint II Achterlicht Rechts 5 Functies Unbranded 6495034
6495034
Multipoint II 12 Volt achterlicht met E-keur voor montage aan de rechterkant van een aanhanger. Bij montage er altijd voor zorgen dat het richtingaanwijzer gedeelte naar buiten wijst. Het 12 Volt achterlicht heeft vijf verschillende functiesremlicht, richtingaanwijzer, achterlicht nummerplaatverlich...
€ 36,29
€ 24,31
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Achterlicht Spilu 490188
Rechts, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
490188
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 25,15 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
€ 228,42
€ 185,02
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Achterlicht Rechts 5 Functies Carpoint 0414045
0414045
Hoogwaardig Carpoint 12/24 Volt achterlicht in stevige kunststof behuizing met E-Keur en functies. Geschikt voor rechter achterzijde van een aanhangwagen. Met schroefbevestiging en een hartafstand van 150mm. Het aansluiten van het achterlicht kan met de vijf voorgemonteerde aansluitdraden. 
De...
€ 36,29
€ 24,31
- -33%
Tijdelijk uitverkocht