Opel Vectra Achterlicht
Rechts, Certified Quality, P21/4W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 23,03 |
| Lengte [cm] | 26,67 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. CA, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 38,18 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. CA, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. CA, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 38,18 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. CA, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 38,18 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 38,18 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, T. Y, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. Y, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. Y, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, T. Y, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links, T. Y, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, T. Y, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 36,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. Y, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 37,58 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. Y, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 37,58 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 26,67 |
| Lengte [cm] | 43,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rookgrijs, Links, Buitenste deel, PY21W
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1825790 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 6428401 |
- -44%