Peugeot 2008 Achterlicht
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Onderste deel, P21W, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Onderste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 2NR 009 774-091 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Artikelnummer paar | 550-1967L-UE |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 26,97 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 26,97 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 45,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -24%
- -21%
Zonder kentekenplaatverlichting, Binnenste deel, voor stuur links/rechts
| Artikelnummer paar | 045181 |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Sectie | Binnenste deel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
- -7%
Zonder kentekenplaatverlichting, Binnenste deel, voor stuur links/rechts
| Artikelnummer paar | 045180 |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Sectie | Binnenste deel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, Binnenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4085924 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | VARROC |
- -31%
Rechts, Binnenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4085923 |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | VARROC |
- -31%
- -21%
- -20%
- -20%
- -19%
- -33%
- -24%
Links, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Artikelnummer paar | 550-1967R-UE |
- -13%