×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
BMW Airco compressor
Terug naar Airco compressor
1328 Resultaten
×
Filter op
Airco compressor regelklep Vemo V20-77-1001
CALSONIC, CSE613
V20-77-1001
| Voor fabrikant | CALSONIC |
| Compressor ID | CSE613 |
€ 63,92
€ 88,22
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor regelklep Vemo V20-77-1002
DENSO, 6SEU, 7SEU
V20-77-1002
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU, 7SEU |
€ 75,98
€ 103,32
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Era Benelux AC34517
Denso, 10PA17C, R 134a
AC34517
| Voor fabrikant | Denso |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 440,29
€ 413,88
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Era Benelux AC34994
Seiko, SS96D1
AC34994
| Voor fabrikant | Seiko |
| Ruilartikel | |
| Compressor ID | SS96D1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
€ 409,28
€ 384,73
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Bosch 1 986 AD1 124
Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, PS-R1, 7SEU17C
1 986 AD1 124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 676,39
€ 487,00
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K13012A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, SS96D1
K13012A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64528390228 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor ID | SS96D1 |
| Aantal groeven | 4 |
€ 581,53
€ 546,63
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Mahle Original ACP 1672 000S
Denso, Met pakking, Ovaal, PAG 46 YF
ACP 1672 000S
| Nettogewicht [g] | 5800 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 6SBU14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
€ 892,62
€ 678,39
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Krios 1.5206A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C, 1.5206A
1.5206A
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Voor artikelnummer | 1.5206A |
€ 453,75
€ 453,75
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Elstock 51-1305
HANON, R 1234yf, R 134a, Driepunts-bevestiging
51-1305
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12,5 |
| Voor fabrikant | HANON |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Werkwijze | Electrisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 79,05 |
€ 1.999,72
€ 719,90
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Airstal 10-4411
PAG 46 YF, R 1234yf, HVCC
10-4411
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 11,8 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 18 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | HVCC |
| Fabrikant | HVCC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
€ 1.012,35
€ 323,95
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Airstal 10-0842
PAG 46, R 134a, 7SBU16C, DENSO
10-0842
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 230 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 7SBU16C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
€ 703,41
€ 309,51
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Denso DCP05083
DENSO, BMW
DCP05083
| Brutogewicht [g] | 7270 |
| Gewicht [g] | 6460 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64526961621 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
€ 590,37
€ 472,30
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, airconditioning Febi Bilstein 1004017
Met magneetkoppeling, 6SAS14A, R 1234yf, R 134a
1004017
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressor ID | 6SAS14A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | Denso |
€ 461,80
€ 207,81
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 698,17
€ 363,05
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, pneumatisch systeem Topran 504 849
Voor voertuigen met luchtvering, zonder relais, Vervanging van relais vereist, zonder magneetklep
504 849
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder relais, Vervanging van relais vereist, zonder magneetklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven, Met bel, Met framewerk, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aantal contacten | 2 |
€ 1.211,73
€ 411,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken