×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Agila Airco compressor
Airco compressor Meat Doria K12169R
REMANUFACTURED, FLANGIA, DKV08R
K12169R
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04709199 |
| Kwaliteit | REMANUFACTURED |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor ID | DKV08R |
| Aantal groeven | 4 |
€ 592,89
€ 474,31
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K14056A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
K14056A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 093176876 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4056A |
€ 361,79
€ 361,79
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K14070A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, CVC
K14070A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9167048 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Voor artikelnummer | 1.4070A |
€ 372,37
€ 372,37
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Meat Doria K15210A
OE EQUIVALENT, FLANGIA, 5SL12C
K15210A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 055703721 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor artikelnummer | 1.5210A |
€ 445,95
€ 441,48
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling OLAK373
Met PAG compressorolie, CVC, R 134a
OLAK373
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 135 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 425,32
€ 301,98
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling OLAK464
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, PAG 46
OLAK464
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 121 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 115 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V10 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
€ 456,42
€ 314,93
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Ava Cooling OLK464
SANDEN, SD6V10, R 1234yf, R 134a
OLK464
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Compressor ID | SD6V10 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
€ 507,40
€ 507,40
Tijdelijk uitverkocht