×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 75 onderdelen
€ 38,85
€ 19,43
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE079/T10
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
OE079/T10
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N4C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 4,80
€ 4,46
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 476 469
M10x1
1 987 476 469
| Lengte [mm] | 397 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
€ 30,71
€ 27,02
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem Bosch 1 987 949 406
1 987 949 406
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 134 |
| Lengte [mm] | 1278 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 42,08
€ 42,08
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel SKF VKDS 312015
Met synthetisch vet, M8x1,25, M12 x 1,5
VKDS 312015
| Buitendiameter [mm] | 44,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M8x1,25, M12 x 1,5 |
€ 37,84
€ 35,56
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel SKF VKDY 312062
M14 x 1,5, met synthetisch vet, M10 x 1,25
VKDY 312062
| Lengte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,25 |
€ 24,73
€ 23,24
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Homokineet reparatieset SKF VKJA 8831
Askoppelingsschijf
VKJA 8831
| Aantal gaten | 6 |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Lengte [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 28 |
€ 129,47
€ 103,58
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,65
€ 6,26
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,45
€ 4,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 5,63
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 4,99
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,90
€ 6,62
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,46
€ 6,81
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder FTE 2100819
KG190013.1.1, Gietijzer, voor voertuigen met stuur links, Met kniestuk
2100819
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Voor fabrikantnummer | KG190013.1.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kniestuk |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
€ 135,21
€ 135,21
Tijdelijk uitverkocht
Hulpkoppelingscilinder FTE 3101225
KN25040A1, Gietijzer
3101225
| Gewicht [kg] | 0,56 |
| Voor fabrikantnummer | KN25040A1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
€ 68,32
€ 68,32
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder FTE 9220211
Grijs gietijzer, M10x1, TEVES, Remvloeistof
9220211
| Gewicht [kg] | 1,07 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | TEVES |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Slag [mm] | 28 |
€ 159,55
€ 95,74
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,57
€ 18,39
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder FTE H22929.0.1
Grijs gietijzer, M10x1, ATE, Remvloeistof
H22929.0.1
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Slag [mm] | 28 |
€ 225,22
€ 200,45
- -11%
Tijdelijk uitverkocht