×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 75 onderdelen
Gecentreerd H&R HS 4025541
HS 4025541
H&R DRS-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x100 - Naaf 54,1mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Toyota
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productvoo...
€ 177,49
€ 177,49
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40255571
HS 40255571
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x100/112 - Naaf 57,1mm - Boutmaat M14x1,5 - passend voor Audi/Seat/Skoda/Volkswagen
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als spe...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40255601
HS 40255601
H&R DRM-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x100 - Naaf 56,0mm - Boutmaat M12x1,25 - passend voor Subaru
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productvo...
€ 185,00
€ 185,00
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4025571
HS 4025571
H&R DRA-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x100 - Naaf 57,1mm - Boutmaat M14x1,5 - passend voor Audi/Seat/Skoda/Volkswagen
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als specia...
€ 185,00
€ 185,00
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40264601
HS 40264601
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 60,1mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Dacia/Nissan/Renault/Smart
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Steekadapters H&R HS 40324633
HS 40324633
H&R DRA Steekadapter-systeem 40mm per as - M12x1.50 - 4x108->4x100 - 63,3mm->57,1mm
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productvoordelen:
Zeer precies gefabriceerd...
€ 234,99
€ 234,99
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4034633
HS 4034633
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x108 - Naaf 63,3mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Ford
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productvoorde...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4034650
HS 4034650
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x108 - Naaf 65,0mm - Boutmaat M12x1,25 - passend voor Citroën/Peugeot/Volvo/Opel
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40346501
HS 40346501
H&R DRA-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x108 - Naaf 65,0mm - Boutmaat M12x1,25 - passend voor Peugeot
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productv...
€ 185,00
€ 185,00
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4035650
HS 4035650
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x108 - Naaf 65,0mm - Boutmaat M12x1,25 - passend voor Citroën/Opel/Peugeot/Volvo
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4045650
HS 4045650
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x110 - Naaf 65,0mm - Boutmaat M12x1,25/1,5 Passend voor: Alfa Romeo/Fiat/Jeep/Opel/Saab
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40456501
HS 40456501
H&R DRA-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x110 - Naaf 65,0mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Cadillac/Fiat/Opel/Saab
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wi...
€ 185,00
€ 185,00
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4055571
HS 4055571
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 5x112 - Naaf 57,1mm - Boutmaat M14x1,5 - passend voor Audi/Ford/Bentley/Seat/Skoda/Volkswagen
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+TM spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaar...
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 444565
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
444565
| Gewicht [kg] | 4,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 374,18
€ 239,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 455529
R 30, NO, Draairichting met de klok mee
455529
| Gewicht [kg] | 14,06 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 339,25
€ 288,36
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 455530
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
455530
| Gewicht [kg] | 19,73 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 931,83
€ 689,55
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 455531
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
455531
| Gewicht [kg] | 17,86 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 824,95
€ 610,47
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 458176
R 85, 15A, Draairichting met de klok mee
458176
| Gewicht [kg] | 18,27 |
| Positie / graad | R 85 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 969,65
€ 717,54
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 458177
R 125, 15A, Draairichting met de klok mee
458177
| Gewicht [kg] | 9,44 |
| Positie / graad | R 125 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 477,71
€ 406,05
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 458198
L 40, 15A, Draairichting met de klok mee
458198
| Gewicht [kg] | 18,28 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 845,81
€ 625,90
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 458647
R 55, Draairichting met de klok mee
458647
| Gewicht [kg] | 11,37 |
| Positie / graad | R 55 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 1.215,65
€ 1.081,93
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 460320
R 43, NO, Draairichting met de klok mee
460320
| Gewicht [kg] | 3,56 |
| Positie / graad | R 43 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 327,91
€ 190,19
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Valeo 506285
Met deksel, Zonder riemschijf
506285
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
€ 130,85
€ 105,98
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Valeo 506861
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
506861
| Gewicht [kg] | 1,26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 97,34
€ 77,88
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,09
€ 10,44
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Valeo 576003
Voor, Beugel wisserblad, R, U + U
576003
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 16 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
€ 23,14
€ 12,03
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Valeo 576004
Voor, Beugel wisserblad, U + U
576004
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 18 |
| Lengte 2 [inch] | 18 |
€ 30,03
€ 15,62
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Valeo 576082
R, U
576082
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
€ 10,68
€ 5,55
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Valeo 585274
Filter insert
585274
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
€ 19,60
€ 16,86
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586005
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586005
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 11,60
€ 9,98
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586019
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586019
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,33
€ 10,60
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken