Alfa Romeo 75 onderdelen
- -16%
KN25040A1, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KN25040A1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
- -1%
Achteras, Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR
| Gewicht [kg] | 12,05 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29059 / 29202, 29061, 29108, 29087 |
- -30%
Achteras, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR
| Gewicht [kg] | 12,07 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 285 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29105, 29087 |
- -22%
Achteras, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR
| Gewicht [kg] | 12,156 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 270 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29105, 29087 |
- -22%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 244 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 113,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29247, 29246 |
- -22%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 10,16 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 207 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 113,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29245, 29244 |
- -21%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 12 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 244 |
| Dikte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 113,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29347, 29346, 29247, 29246 |
- -22%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 10,27 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 207 |
| Dikte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 113,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29245, 29244 |
- -22%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29108, 29087 |
- -21%
CF, SL, A3/B4, MB 229.1H
| Bruto gewicht [kg] | 3,768 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1H |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -60%
CF, SL, A3/B4, MB 229.1H
| Bruto gewicht [kg] | 4,685 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1H |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| Bruto gewicht [kg] | 3,744 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| Bruto gewicht [kg] | 4,68 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
CF, SL, A3/B4, MB 229.1H
| Bruto gewicht [kg] | 0,997 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1H |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| Bruto gewicht [kg] | 0,991 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32, MB 236.7, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON II D, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -58%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
- -99%
CF, SL, A3/B4, MB 229.1H
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1H |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
- -98%
- -97%
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, DOT 4, DOT 3
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -65%
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, DOT 5.1, DOT 4
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -65%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12
- -26%
70069AS, Electrisch, multi point Injectie, GENUINE
| Alternatief artikel | 70069AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 100 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, multi point Injectie, GENUINE
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
70401AS, 70070AS, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70401AS, 70070AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 77 00 748 169, 1264 04
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Voor OE nummer | 77 00 748 169, 60506988, 1264 04 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Schakelaar, omschakelen, GENUINE, Zonder kabel
| Combi-schakelfunctie | Schakelaar, omschakelen |
| Voor OE nummer | 60522875 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |