Alfa Romeo 75 onderdelen
Doos, massief, Zonder schroeven, Geolied
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 98 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 6,53 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 80 |
| Aantal gaten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -41%
Doos, Geventileerd, Met schroeven, Geolied
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 12,35 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 269 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -43%
Ate
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Remsysteem | Ate |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,95 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20323 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -43%
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,59 |
| Lengte [mm] | 56 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20912, 20642, 20641 |
- -32%
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20911, 20034 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -32%
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20943, 20942 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -32%
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,96 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20379 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -32%
Doos, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,46 |
| Lengte [mm] | 56 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20387 |
- -32%
Doos, Gietijzer, Zonder reservoir
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 19,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
Doos, Gietijzer
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,7 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
- -9%
Doos, Gietijzer, ATE
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,26 |
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
- -50%
Zak, M 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,097 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M 10X1 |
- -30%
Massief
| Draaimoment [Nm] | 98 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -50%
Massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12,7 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 261 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -50%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -64%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
M10x1
| Lengte [mm] | 397 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
- -12%
Grijs gietijzer, M10x1, TEVES, Remvloeistof
| Gewicht [kg] | 1,07 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | TEVES |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Slag [mm] | 28 |
- -40%
- -6%
Grijs gietijzer, M10x1, ATE, Remvloeistof
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Slag [mm] | 28 |
- -11%
Zonder zuiger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -6%