Alfa Romeo 90 onderdelen
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -36%
R 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 14,06 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
R 85, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 18,27 |
| Positie / graad | R 85 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 125, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,44 |
| Positie / graad | R 125 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
L 40, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 18,28 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 55, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,37 |
| Positie / graad | R 55 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 43, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,56 |
| Positie / graad | R 43 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -42%
Met deksel, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
- -19%
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 1,26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -20%
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 18 |
| Lengte 2 [inch] | 18 |
- -48%
U, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Lengte [mm] | 450 |
| Lengte (inch) | 18 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -48%
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -16%
Electrisch, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder gelijderails
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 65,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gelijderails |
| Remsysteem | TEVES |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 20997, 20998 |
- -26%
Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met lichtschakelfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Grijs |
Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -13%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 381 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
- -8%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 390 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
- -18%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 390 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
- -22%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 428 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Aantal | 1 |
- -39%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 335 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Aantal | 1 |
- -6%
Metaalbehuizing, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 30 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 65 |
| Netlengte [mm] | 915 |
| Netbreedte [mm] | 715 |
| Materiaal | Aluminium |
- -65%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 51,06 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 43 |
| Netlengte [mm] | 945 |
| Netbreedte [mm] | 735 |
| Materiaal | Aluminium |
- -16%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 12,5 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 930 |
| Netbreedte [mm] | 965 |
| Materiaal | Aluminium |
- -9%