×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 90 onderdelen
€ 11,45
€ 4,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 5,63
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,79
€ 4,99
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,82
€ 7,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,90
€ 6,62
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,46
€ 6,81
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Textar 92033700
06/06, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
92033700
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,8 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 250 |
€ 76,34
€ 40,46
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,76
€ 5,51
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,92
€ 9,14
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,85
€ 19,43
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem Bosch 1 987 949 406
1 987 949 406
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 134 |
| Lengte [mm] | 1278 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 42,08
€ 42,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,57
€ 18,39
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder FTE H22929.0.1
Grijs gietijzer, M10x1, ATE, Remvloeistof
H22929.0.1
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Slag [mm] | 28 |
€ 225,22
€ 200,45
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Pakkingset, remklauw FTE RKS4806
Zonder zuiger
RKS4806
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
€ 24,45
€ 22,99
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw FTE RX4898139A0
Vaste remzadel, Gietijzergrijs, Aluminium, Zonder houder
RX4898139A0
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Remzadelkleur | Gietijzergrijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | RX4898140A0 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 187,55
€ 166,92
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw FTE RX4898140A0
Vaste remzadel, Gietijzergrijs, Aluminium, Zonder houder
RX4898140A0
| Remzadel uitvoering | Vaste remzadel |
| Remzadelkleur | Gietijzergrijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | RX4898139A0 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 187,55
€ 166,92
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Ferodo DDF168
Doos, Geventileerd, Met schroeven, Geolied
DDF168
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 12,35 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 269 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
€ 315,36
€ 179,76
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Rem montageset Ferodo FBA402
Ate
FBA402
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Remsysteem | Ate |
€ 16,94
€ 16,94
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset Ferodo FDB347
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren
FDB347
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,59 |
| Lengte [mm] | 56 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20912, 20642, 20641 |
€ 62,32
€ 42,37
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset Ferodo FDB448
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
FDB448
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20943, 20942 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
€ 85,60
€ 58,20
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder Ferodo FHC5031
Doos, Gietijzer, Zonder reservoir
FHC5031
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 19,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
€ 47,50
€ 51,78
Tijdelijk uitverkocht
Hulpkoppelingscilinder Ferodo FHC6024
Doos, Gietijzer
FHC6024
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,7 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
€ 45,18
€ 41,12
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken