Ds Ds 3 Crossback onderdelen
Met lineaire positiesensor (LPS), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Mitsubishi
| Nettogewicht [kg] | 3,21 |
| Laadtype | Met lineaire positiesensor (LPS), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Mitsubishi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 114,95 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, GM dexos2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | GM dexos2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB-Freigabe 229.52, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, API SN, API CF, ACEA C3, OV 040 1547 - D30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Bag-in-box, Synthetische olie, GM dexos2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | GM dexos2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB-Freigabe 229.52, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, API SN, API CF, ACEA C3, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, MB (A 000 989 89 01
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | MB (A 000 989 89 01, VW/Audi G 052 195 M6, VW/Audi G 052 195 M4, VW/Audi G 052 195 M2, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, MB 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S1, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, BMW 83210398507, API SN, ACEA C3, BMW 83 21 0 398 508 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, MB (A 000 989 89 01
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | MB (A 000 989 89 01, VW/Audi G 052 195 M6, VW/Audi G 052 195 M4, VW/Audi G 052 195 M2, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, MB 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S1, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, BMW 83210398507, API SN, ACEA C3, BMW 83 21 0 398 508 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Bag-in-box, Synthetische olie, MB (A 000 989 89 01
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | MB (A 000 989 89 01, VW/Audi G 052 195 M6, VW/Audi G 052 195 M4, VW/Audi G 052 195 M2, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, MB 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S1, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, BMW 83210398507, API SN, ACEA C3, BMW 83 21 0 398 508 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Jerrycan, Volledig synthetisch, IVECO 18-1811 CLASSE
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | IVECO 18-1811 CLASSE, STJLR.03.5007, PSA B71 2312, PSA B71 2290, MB-Freigabe 229.61, MB 227.61, ILSAC GF-6A, Ford WSS-M2C950-A, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, DTFR 15D100, Chrysler MS-13340, BMW Longlife-12FE, API SP (RC), ACEA C2, ACEA A5/B5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, Jerrycan, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, paars
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Paars |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,75 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,434 |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 339 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, zwart (2x), Groot-Brittannië, Gefosfateerd
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 8 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
- -19%
Aluminium, blauw, Geanodiseerd, voor demontage
| Aantal gereedschap | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Blauw |
| Oppervlakte | Geanodiseerd |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
- -3%
Aluminium/staal, zwart (2x), blauw, Groot-Brittannië
| Aantal gereedschap | 14 |
| Materiaal | Aluminium/staal |
| Kleur | Zwart (2x), blauw |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Geanodiseerd, Gefosfateerd |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-DM1, ACEA C5, PSA B71 2010
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-DSX, Fiat 9.55535-DM1, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2010 |
| Specificatie | ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 268 |
| Aantal contacten | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 268 |
| Aantal contacten | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 95 |
| Netbreedte [mm] | 62 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, voor voertuigen met airco, Zonder ingebouwde regelaar
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 134 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Vermogen [W] | 162 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met meervoudige riemschijf, PAG 100 YF, ZEXEL, VCS12E
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Aantal groeven | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 100 YF |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | VCS12E |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.