Fiat 125 onderdelen
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,86 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L 15, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,63 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 80, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6 |
| Positie / graad | R 80 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -20%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -16%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -14%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, BENDIX, Zonder anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 39,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20074, 20647 |
- -26%
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, BENDIX, Zonder anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 2 [mm] | 39,1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
| Breedte 2 [mm] | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 2 [mm] | 17,3 |
| WVA-nummer | 20647 |
- -26%
Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -9%
Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wisfunctie, Met claxon, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -1%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 466 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Aantal | 1 |
- -8%
Carbon filter
| Gewicht [kg] | 1,39 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 466 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Aantal | 1 |
- -11%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 32 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 478 |
| Materiaal | Aluminium |
- -6%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 36 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 465 |
| Netbreedte [mm] | 478 |
| Materiaal | Aluminium |
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 30 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 845 |
| Netbreedte [mm] | 938 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht [kg] | 9,92 |
| Binnendiameter [mm] | 242 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel |
- -17%
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 49,42 |
| Centreringdiameter [mm] | 475 |
| Voorspankracht [N] | 33000 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel |
- -34%
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 51 |
| Voorspankracht [N] | 33000 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel |
- -22%
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 49,38 |
| Voorspankracht [N] | 33000 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 151,25 |
- -22%
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 51,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 475 |
| Voorspankracht [N] | 31500 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel |
- -31%
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 50,3 |
| Max. overdraagbaar draaimoment van koppelingsschijf [Nm] | 2700 |
| Voorspankracht [N] | 31500 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -30%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 2,29 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 190 |
| Netbreedte [mm] | 370 |
| Netdiepte [mm] | 43 |