Fiat 126 onderdelen
Achteras
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 186,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 37 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 219 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 53 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LOCKHEED/FIAT
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LOCKHEED/FIAT |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 13 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 52 |
| Buitendraad 2 [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e vooras links
| Hoogte [mm] | 182 |
| Inbouwplaats | 1e vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e vooras rechts
| Hoogte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | 1e vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 6.4MM D+, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 6.4MM D+ |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1.0 RHT
| Lengte [mm] | 118 |
| Schroefdraadmaat | MM14X1.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Artikelnummer paar | 230077 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1,0 RHT, FM14X1,5 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,0 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | FM14X1,5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 142 |
| Artikelnummer paar | 240070 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Steek wielbouten (mm) | 190 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 210 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 67 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 170 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 35 |
| Wielnaafdiameter 2 [mm] | 43 |
- -29%
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 37 |
| Steek wielbouten (mm) | 190 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 210 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 57 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 170 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 34 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 37 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 219 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 53 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 58 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 37 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 219 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 53 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 59 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trommelrem
| Remtype | Trommelrem |
| Lengte 1 [mm] | 2355 |
| Lengte 3 [mm] | 780 |
| Lengte 4 [mm] | 780 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.25
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.25 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BANJO 10.0 mm, INN M10x1.25
| Lengte [mm] | 292 |
| Schroefdraadmaat 1 | BANJO 10.0 mm |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.25 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder trekhaak
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal contacten | 3 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, SE025720999A, BENDIX-BOSCH
| Diameter [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | SE025720999A |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX-BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7901444838 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FIAT, E9 90R-02.7053
| Breedte [mm] | 31 |
| Voor fabrikant | FIAT |
| Controleteken | E9 90R-02.7053 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -35%
FIAT
| Breedte [mm] | 31 |
| Voor fabrikant | FIAT |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 170 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.25, BOSCH/BENDIX
| Diameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.25 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 35 |
| Artikelnummer paar | 2040 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.