Fiat 126 onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bendix, M10x1.25
| Remsysteem | Bendix |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, Zonder ingebouwde regelaar, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, Zonder ingebouwde regelaar, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M14x1, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M14x1 |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1
| Hoogte [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 142 |
| Breedte [mm] | 36 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M14x1 |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 104 |
| Diameter [mm] | 74,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 10,801 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Dikte [mm] | 3 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 40,361 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 235 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 13,681 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 235 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Met montagehuls, Met flens
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 159 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls, Met flens |
| Buitendiameter 1 [mm] | 179 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195100157000 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,2 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wielremcilinder, FIAT, E1 90R 01195/020
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder |
| Voor fabrikant | FIAT |
| Controleteken | E1 90R 01195/020 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BENDIX
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 240 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FIAT, Trommelrem
| Voor fabrikant | FIAT |
| Remtype | Trommelrem |
| Breedte [mm] | 31 |
| Diameter [mm] | 185 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder veer, FIAT
| Diameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veer |
| Remsysteem | FIAT |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 186,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 36,5 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 219 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 53 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, NDVW22, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | NDVW22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WF20TT, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF22, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7754445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.