×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 127 Panorama onderdelen
€ 21,47
€ 10,31
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2244
ATB2244
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 25,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 28,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
€ 166,86
€ 75,09
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Geleiderol distributieriem Dayco ATB2245
ATB2245
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 25,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 22,6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
€ 278,68
€ 125,40
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2454
ATB2454
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 44,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 24,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
€ 322,91
€ 151,77
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 33,29
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 521
2,5, BAY15d
1 987 301 521
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 564
LED, P43t
1 987 301 564
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,95
€ 16,90
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,50
€ 14,58
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 476 245
M10x1,25
1 987 476 245
| Lengte [mm] | 250 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1,25 |
€ 42,99
€ 37,84
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Bosch 1 987 481 190
M10x1
1 987 481 190
| Lengte [mm] | 358 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
€ 25,07
€ 22,06
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem Bosch 1 987 949 012
1 987 949 012
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 117 |
| Lengte [mm] | 1115 |
| Breedte [mm] | 15 |
€ 24,93
€ 24,93
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm SKF VKDS 322508 B
Driehoeksdraagarm, Met draag/-stuur gewricht
VKDS 322508 B
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
€ 54,55
€ 50,18
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Homokineet reparatieset SKF VKJA 3179
Met insteek in binnenstuk (buiten), Constante snelheid askoppeling, M20x1,5
VKJA 3179
| Mechanisch bewerkt | Met insteek in binnenstuk (buiten) |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 20 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 43,1 |
| Buitendiameter [mm] | 79,8 |
€ 65,07
€ 35,79
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder FTE 9210114
Achteras
9210114
| Gewicht [kg] | 0,335 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
€ 11,57
€ 7,28
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,96
€ 38,61
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,47
€ 34,28
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,45
€ 19,81
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Pakkingset, remklauw FTE 9323567
Zonder zuiger
9323567
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
€ 24,25
€ 22,80
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder reparatieset FTE 9386012
Zonder zuiger
9386012
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
€ 21,78
€ 20,47
- -6%
Tijdelijk uitverkocht