×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 127 Panorama onderdelen
Paneelplaat Van Wezel 9901214
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
9901214
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
€ 462,51
€ 138,75
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Plaat, paneel Van Wezel 9902111
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
9902111
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
€ 699,00
€ 209,71
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel Monroe L1538
14 x 1, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25
L1538
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 14 x 1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
€ 34,33
€ 32,27
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Monroe L1563
L1564
L1563
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,170 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
| Artikelnummer paar | L1564 |
€ 27,95
€ 26,27
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Monroe L1564
L1563
L1564
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
| Artikelnummer paar | L1563 |
€ 25,83
€ 24,28
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel Monroe L1566
12x1,5, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25
L1566
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | 12x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,420 |
€ 21,30
€ 12,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Axiaal gewricht / spoorstang Monroe L1568
Met rechtse schroefdraad, M12 x1,5 / F14x1,5, M12X1.5
L1568
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | M12 x1,5 / F14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Gewicht [kg] | 0,450 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 40,41
€ 19,81
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Brembo L 24 600
Liter, Vat
L 24 600
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
€ 780,15
€ 514,90
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 23 098
F10X1,25
T 23 098
| Lengte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 41,33
€ 18,60
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 23 099
F10X1,25, M10X1
T 23 099
| Lengte [mm] | 385 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 32,86
€ 14,79
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 23 100
F10X1,25
T 23 100
| Lengte [mm] | 265 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10X1,25 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 35,53
€ 15,63
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 23 101
F10X1,25, M10X1,25
T 23 101
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,25 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 36,01
€ 15,84
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 85 002
F10X1,25
T 85 002
| Lengte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 22,82
€ 10,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 85 006
F10X1,25
T 85 006
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 31,97
€ 14,39
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 85 012
F10X1,25
T 85 012
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 22,07
€ 11,25
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 85 072
F10X1,25
T 85 072
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 25,53
€ 12,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 444487
Draairichting met de klok mee, R 33, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
444487
| Gewicht [kg] | 4,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 33 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 374,18
€ 235,73
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 444500
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
444500
| Gewicht [kg] | 5,23 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 375,37
€ 236,48
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop pakking Elring 986.283
Zacht metaal pakking
986.283
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,05 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,86 |
| Dikte [mm] | 1,92 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
€ 33,98
€ 31,94
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,62
€ 44,62
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,70
€ 8,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 232,09
€ 232,09
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032126
R5W, Blisterverpaking
032126
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 9,50
€ 8,55
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX020
CO 25WEPX020
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 020
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX030
CO 25WEPX030
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 030
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX040
CO 25WEPX040
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 040
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX050
CO 25WEPX050
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 050
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht