Fiat 127 onderdelen
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 1,44 |
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5, M14X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5, M12X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Bundeltype | Box |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, FM14X1,5R, NUT, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 192 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, UNF 3/4''-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, M12, M12x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, M12, M12X1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Binnendraad [mm] | M12X1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32,80 |
| Aantal groeven | 1 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 83,30 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 83,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 74,50 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, M12x1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BSG 30-840-015, blauw
| Componentennummer | BSG 30-840-015 |
| Lichtschijfkleur | Blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 61 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0245 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 06.1971 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.