Fiat 132 onderdelen
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Breedte [mm] | 5,000 |
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 167,300 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 98,900 |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 96,000 |
- -19%
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Breedte [mm] | 5,000 |
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 167,000 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 100,900 |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 97,500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Breedte [mm] | 5,000 |
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 167,000 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 100,900 |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 97,700 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Hoogte 1 [mm] | 24,5 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Voor OE nummer | 9108106 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Hoogte 1 [mm] | 24,5 |
| Openingstemperatuur | 79 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Gewicht [g] | 52 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stuk
| Hoeveelheid | Stuk |
| Gewicht [g] | 37 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Voor OE nummer | 4232606 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 36 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Bi-metaal |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer met perliet structuur, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 56 |
| Gatdiameter [mm] | 8,02 |
| Materiaal | Gietijzer met perliet structuur |
| Buitendiameter [mm] | 13,07 |
| Ventieltype | Voor inlaatkleppen |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer met perliet structuur, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 56 |
| Gatdiameter [mm] | 8,02 |
| Materiaal | Gietijzer met perliet structuur |
| Buitendiameter [mm] | 13,02 |
| Ventieltype | Voor inlaatkleppen |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gehard
| Verwerking | Gehard |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, BENDIX
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | BENDIX |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 44 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 360 |
| Batterij/accu | Pluspool links |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 227 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 334 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.