Fiat 132 onderdelen
MAGNETI MARELLI, Geen ontstoring
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Geen ontstoring |
- -12%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
F CLASS, Silicoon, Aansluituitvoering SAE
| Kabellengte [mm] | 519 |
| Kwaliteit | F CLASS |
| Diameter [mm] | 7 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aantal | 5 |
| Bougie | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Aansluituitvoering SAE, Incl. rol stekker |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 519 |
| Lengte 3 [mm] | 700 |
| Lengte 4 [mm] | 800 |
| Lengte 5 [mm] | 600 |
| Versie | REACTIVE |
Achteras, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -14%
Grijs gietijzer
| Gewicht [kg] | 1,21 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Diameter 1 [mm] | 19,1 |
| Diameter 2 [mm] | 19,1 |
- -39%
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -12%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -16%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -21%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -12%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -12%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -12%
L 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 12,71 |
| Positie / graad | L 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,69 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) |
- -16%
Draairichting met de klok mee, L/R 0/90, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,17 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -27%
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,88 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Electrisch, Rechts voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener, Zonder elektro motor
| Gewicht [kg] | 2,612 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851088 |
- -17%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 1,167 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 38,10 |
| Materiaal | Aluminium |
- -17%
Achteras, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR
| Gewicht [kg] | 12,156 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 270 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29105, 29087 |
- -22%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, HALDEX, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 10,66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | HALDEX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29143 |
- -22%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,3 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29331 |
- -22%
- -8%
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29108, 29087 |
- -21%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR, Zonder slotschroefset
| Gewicht [kg] | 10,79 |
| Breedte [mm] | 248 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29331 |
- -22%
GENUINE
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 92515867 |
| Voorgloeitijd [s] | 7 |
70401AS, 70070AS, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70401AS, 70070AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, M14x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakeldruk (bar) | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |