Ford Edge onderdelen
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
2 431 073, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 2 431 073 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
| Buitendraad 2 [mm] | 136 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | JGM1479SR |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal groeven 2 | 3 |
| Breedte [mm] | 43,00 |
| Buitendiameter [mm] | 158,00 |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7, Ford WSS-M2C 949-A, Ford Mercon ULV, Dexron ULV, BMW 83 22 2 413 477, Aisin Warner AW-2, 31492173 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7, Ford WSS-M2C 949-A, Ford Mercon ULV, Dexron ULV, BMW 83 22 2 413 477, Aisin Warner AW-2, 31492173 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diesel
| Voor OE nummer | 9674984080 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 30-135-031
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 30-135-031 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Aan beide zijden, BSG 30-818-002, W5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Componentennummer | BSG 30-818-002 |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 71439608, 71438608 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, 0,30
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 71439618, 71438618 |
| Herstelfase | 0,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, 0,50
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 71439628, 71438628 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 72294600, 72293600 |
| Standaardmaat |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,30, Set
| Herstelfase | 0,30 |
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | 72294610, 72293610 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.