Hyundai Atos onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -50%
- -43%
- -39%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,121 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 101 |
| Breedte [mm] | 20 |
- -59%
Vooras links, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF30/20X163A |
| Artikelnummer paar | 280 662 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X163A |
| Artikelnummer paar | 313 374 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X163A |
| Artikelnummer paar | 313 373 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, KZIS-0
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZIS-0 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 118 |
- -27%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 37,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 161 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mando System, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 104,8 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 41,4 |
| Voor fabrikant | Mando System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23238 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474424, 1987474475 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Artikelnummer paar | 0986475929 |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,46 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 38 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 221,5 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 60,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,5 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -47%
Massief, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 43,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,5 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 229,8 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Geventileerd, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,3 |
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 50,8 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,2 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
- -43%
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 32 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met schakeleenheid, Verdelerspoel, Aansluituitvoering conform DIN
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schakeleenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Verdelerspoel, Aansluituitvoering conform DIN |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geluidsensor, Met kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
- -57%
Achteras, Schroefveer met constante diameter, zonder huls
| Gewicht [kg] | 1,10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder huls |
| Aantal wikkelingen | 7,1 |
| Draaddiameter [mm] | 9,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.