Isuzu D-Max onderdelen
75W-90, MB 236.26, Getrag, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.26, Getrag, Ferrari |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
85W-140, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 10W-40, Renault RLD-2, MAN M 3275-1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, 10W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, Renault RXD, Renault RLD-2, MTU Category 3, MAN M 3277, Mack EO-N, DTFR 15B120, Deutz DQC IV-18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO T3 E4 |
| ACEA specificaties | E7, E4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, 10W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, Renault RXD, Renault RLD-2, MTU Category 3, MAN M 3277, Mack EO-N, DTFR 15B120, Deutz DQC IV-18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO T3 E4 |
| ACEA specificaties | E7, E4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, 827 N
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827 N |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Dikte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), AKEBONO
| Diameter [mm] | 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 345135 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Breedte [mm] | 50 |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Koppelstang, M10x1.25, voor voertuigen met hoogteverstelb. chassis
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Chassis | Voor voertuigen met hoogteverstelb. chassis |
| Artikelnummer paar | JTS7692 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 296,5 |
| Buitendiameter [mm] | 337 |
| Binnendiameter [mm] | 295 |
| Dikte [mm] | 80,5 |
| Breedte [mm] | 65,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 101 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 295 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 88,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Buitendiameter [mm] | 300,2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-AR000, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-AR000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 151,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 61,1 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15,8 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 40 71 0016
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 40 71 0016 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 40 71 0015
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 40 71 0015 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.