Isuzu D-Max onderdelen
Vooras rechts, Onder, Achter, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Achter, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Dikte [mm] | 84 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 44,2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 76 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 101 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 295 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1855 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 154,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -90%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Zink gelamelleerd, PREMIUM
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M18x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met afdichtring, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Hoogte 2 [mm] | 21,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31, Kia, Hyundai, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, BMW Longlife-04 (bis, API SN, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,10 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), AKEBONO
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 27 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), AKEBONO
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 27 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CALSONIC CR-14, PAG 100, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,61 |
| Voor fabrikant | CALSONIC CR-14 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,21 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 257 |
| Artikelnummer paar | 82-0347 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,28 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 10 X 1
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 35 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.