Isuzu D-Max onderdelen
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -10%
Met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Conusafmeting [mm] | 17,56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Manueel
| Spanrolbediening | Manueel |
| Breedte [mm] | 12 |
| Diameter [mm] | 76,7 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met tapeind, Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Gietijzer
| Aantal schroeven | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
- -34%
Filter insert
| Lengte [mm] | 251 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 9,5 |
| Diameter 3 [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 83,8 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1,5, M20x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 62 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M26x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M26x1.5 |
| Diameter 4 [mm] | 76 |
| Diameter 3 [mm] | 67,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M26x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M26x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 87 |
| Diameter 3 [mm] | 77 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1"-12, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 1"-12 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Gewicht [kg] | 1,82 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 60,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 25149 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Breedte [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 26708 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sumitomo
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Akebono
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Remsysteem | Akebono |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1375 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1550 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.