Isuzu D-Max onderdelen
10/10, Achteras, Vooras, AKEBONO
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -61%
12/12, SUMITOMO
| Diameter 1/2 [mm] | 12/12 |
| Complete set | |
| Remsysteem | SUMITOMO |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10/10, Akebono, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Remsysteem | Akebono |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -54%
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/10, Vooras, AKEBONO
| Complete set | |
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, M10x1,25 x2
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 8972148220 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 x2 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Met tandwielen
| Voor OE nummer | 8980397541 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 88 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium
| Voor OE nummer | 8970627960 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Aluminium |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, blauw, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SUMITOMO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 167 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 60,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 76 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 26 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Schroefdraadmaat | M 26 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.