Isuzu Gemini onderdelen
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Dikte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.25, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 1214310 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 80 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 1214311 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 87 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 98079-56132, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-56132 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN11YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 89 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R90, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 127 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 44 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Aantal wielbouten | 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.