Isuzu Gemini onderdelen
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 4280RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,500 |
| Breedte [mm] | 16,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 4280RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 45,936 |
| Tot asdiameter [mm] | 45,972 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 48,976 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 49 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4285CP, With eccentric bore
| Breedte [mm] | 16,7 |
| Componentennummer | 4285CP |
| Voor asdiameter van [mm] | 45,936 |
| Tot asdiameter [mm] | 45,956 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 48,976 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 49 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Ondermaat [mm] | 0,25 |
| Versie | With eccentric bore |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1-5, Aluminium, Staalrug met brons gesintert, 63-194-2
| Positie / graad | 1-5 |
| Dikte [mm] | 2,006 |
| Breedte [mm] | 15,53 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 63-194-2, 63-194-1 |
| Voor asdiameter van [mm] | 51,92 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 56 |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 28 |
| Diameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 83 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 130 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 31 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Hoogte [mm] | 25,8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -32%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0074/1561, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02C0074/1561 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 139 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D363-7253 D363-7347, E1 90R-01881/448, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D363-7253 D363-7347 |
| Controleteken | E1 90R-01881/448 |
| Hoogte 1 [mm] | 50,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 127,1 |
| Breedte 2 [mm] | 127,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Dikte 2 [mm] | 16 |
| WVA-nummer | 21544, 21543 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 178013502083 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 0RF03-23-802A, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 0RF03-23-802A |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.25, Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0531, High carbon
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.25 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0531 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -52%
Massief, E190R-02C0190/0266, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 12.8 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0266 |
| Hoogte [mm] | 48,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1, 1.5mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1, 1.5mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.25, 16mm, Platium-middelelektrode
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 8-94133686-0, SUMITOMO, BASIC KIT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8-94133686-0 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Versie | BASIC KIT |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4950624A00
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Voor OE nummer | 4950624A00 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -57%