Isuzu Gemini onderdelen
Zonder cilinderkoppakking, Met klepseals
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder cilinderkoppakking, Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 803.050 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Afdichting van zacht materiaal
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -16%
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -12%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 20,8 mm, Iridium-middenelektrode
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Aanvullende informatie | LPG Laser Line |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,5 |
| Totale lengte [mm] | 86,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
EN, Korean B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | Korean B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Koudstartstroom EN (A) | 520 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.