Smart Roadster onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Nettogewicht [kg] | 0,23 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,38 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 121,5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 1,26 |
| Breedte [mm] | 47 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 134 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 182 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 18 |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 43 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | F8-8215, F8-6551, AK-735268 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Midden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,2 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Midden, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Voor, Midden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links, Vooras
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 49 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Lengte 1 [mm] | 136 |
| Lengte 2 [mm] | 75 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M12X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 57,5 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -50%
Box, Haaks, M12X1.5, ME-BJ-2099
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 1 [mm] | 89 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Haaks |
| Diameter 1 [mm] | 13,3 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | ME-BJ-2099 |
- -50%
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 39,2 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 36,9 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel, met rubberlager, ME-BJ-2099
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel, met rubberlager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | ME-BJ-2099 |
| Bundeltype | Box |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Bundeltype | Zak |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.