Smart Roadster onderdelen
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M12 x 1,5
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,5 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 252 |
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 39,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Lengte [mm] | 716 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 24 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 33 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 42 |
| Lengte 2 [mm] | 60 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 70 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 71 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel
| Diameter [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Spanrolbediening | Manueel |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder oliepompketting, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder oliepompketting |
| Aantal schakels | 110 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Plaatstaal
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Plaatstaal |
- -45%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Gewicht [kg] | 0,201 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 135 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 202 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,49 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03/04, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 3,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 03/04 |
| Binnendiameter [mm] | 153,8 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Centreringdiameter [mm] | 58 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -54%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Vooras links, Vuistzadel, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 1,935 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BOSCH |
| Artikelnummer paar | 9290931 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vuistzadel, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 2,536 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BOSCH |
| Artikelnummer paar | 9290930 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, R90 Homologated, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 3,96 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Centreringdiameter [mm] | 58 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wielremcilinder, Ingebouwd, R90 homologated, Met automatische bijstelling
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,6 |
| Gewicht [kg] | 2,61 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | R90 homologated |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Remsysteem | BENDIX |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 203 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | MAXI KIT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.