SsangYong Korando onderdelen
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 114 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23244, 23243, 23242 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24936, 24935, 24934 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Brutogewicht [g] | 84 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Lengte (inch) | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur rechts
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 243 |
| Gewicht [g] | 198 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Voor OE nummer | 61610039699 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -50%
Massief, E1 90R-02 C0204/0742, Gelakt
| Trommeldiameter [mm] | 190 |
| Schroefdraadmaat | 16 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,4 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,5 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0204/0742 |
| Hoogte [mm] | 67,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 105,6 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 299 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0450, Gelakt
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0450 |
| Hoogte [mm] | 40,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
- -55%
TRW, E1 90R 01024/250, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 169,5 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E1 90R 01024/250 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 220 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, E1 90R 01024/418, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E1 90R 01024/418 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -47%
TRW, E1 90R 01024/250, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 169,5 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E1 90R 01024/250 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, E9-90R-01120/352, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9-90R-01120/352 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -52%
AKEBONO, E9 90R - 01120/352, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Dikte [mm] | 15,6 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R - 01120/352 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -51%
AKEBONO, E9 90R - 01120/2689, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 99,8 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 41,2 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R - 01120/2689 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -41%
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 74,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 13 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met binnendraad, M10x1, Banjo
| Lengte [mm] | 562 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Banjo |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2245 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -50%
Opschroeffilter, M12x1.25mm, M16x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
- -51%
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 228 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 94 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 168 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -50%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.