×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Dodge Autolamp
Gloeilamp, dagrijlicht Diederichs LID10094
W21W, W3x16d
LID10094
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 10,64
€ 3,19
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200-HCB
60/55, H4, Box
64193NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 50,21
€ 37,16
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 480783000
H11, PGJ19-2
480783000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
€ 34,90
€ 13,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486133000
HB4, P22d
486133000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 34,32
€ 12,35
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 486163000
HB3, P20d
486163000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 20,13
€ 7,85
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, bochtenlicht Narva 486333000
H3, PK22s
486333000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 13,66
€ 6,28
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488612100
60/55, H4, Box, P43t-38
488612100
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 21,07
€ 8,85
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Narva 488814000
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
488814000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,20
€ 2,48
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Maxgear 78-0020SET
Kogellamp, P21W
78-0020SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 7,14
€ 3,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N233
T4W, Doos, BA9s
N233
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 0,45
€ 0,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N264
Buislamp, Doos
N264
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N380
21/5, P21/5W, Doos
N380
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
P21W, Doos
N382
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472B
60/55, H4, P43t
N472B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 8,58
€ 6,61
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472B-SCB
60/55, H4, Box
N472B-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 18,42
€ 14,18
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472EL
60/55, H4, P43t
N472EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 14,68
€ 11,30
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N472LL-SCB
60/55, H4, Box, P43t
N472LL-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 11,95
€ 9,21
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499B
H7, Doos, PX26d
N499B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,90
€ 7,62
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499B-SCB
H7, Box
N499B-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 22,53
€ 16,90
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499EL
H7, PX26d
N499EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 19,44
€ 14,97
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499LL-SCB
H7, Box, PX26d
N499LL-SCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 14,94
€ 11,51
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N504
W3W, W2.1x9.5d
N504
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,41
€ 0,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Neolux® N581
PY21W, BAU15s, Oranje
N581
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,97
€ 0,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBN-HCB
HB3, P20d
9005CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012-01B
HIR2, PX22d
9012-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 65,99
€ 48,84
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012CBI
HIR2, Doos, PX22d
9012CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 86,39
€ 63,07
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6413DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6413DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032132
T4W, Blisterverpaking
032132
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 3,73
€ 2,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 8,52
€ 6,56
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken