Dodge Autolamp
- 600
- Aries
- Aspen
- Avenger
- Caliber
-
Toon minder Toon meer
- Caravan
- Challenger
- Charger
- Charger Hardtop
- D Serie
- Dakota
- Dakota Crew Cab Pickup
- Dakota Extended Cab Pickup
- Dakota Standard Cab Pickup
- Dart
- Daytona
- Durango
- Grand Caravan
- Grand Caravan Mini Passengeran
- Intrepid
- Journey
- Magnum
- Mirada Hardtop
- Neon
- Nitro
- Omni
- Ram
- Ram 150
- Ram 1500
- Ram 1500 Crew Cab Pickup
- Ram 1500 Extended Cab Pickup
- Ram 2500 Cab & Chassis
- Ram 2500 Crew Cab Pickup
- Ram 2500 Extended Cab Pickup
- Ram 2500 Extended Crew Cab Pickup
- Ram 350
- Ram 3500 Extended Cab Pickup
- Ram 3500 Standard Cab Pickup
- Ramcharger
- Shadow
- Stealth
- Stratus
- Viper
- W200 Crew Cab Pickup
- W200 Standard Cab Pickup
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
D1S (gasontladingslamp), Box, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
D3S (gasontladingslamp), Box, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -26%
D1S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
7L7Z13N021A, OE EQUIVALENT, ADATTABILE
| Voor OE nummer | 7L7Z13N021A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | ADATTABILE |
| Aantal contacten | 6 |
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
H10, PY20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 42 |
| Lamptype | H10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
- -70%
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -70%
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -70%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -67%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -42%
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -38%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
D1S (gasontladingslamp), Box
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -24%
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -25%
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%