×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ds DS3 Autolamp
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0002
H7, PX26d
V99-84-0002
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0005
21/5, P21/5W, BA15d
V99-84-0005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Vemo V99-84-0009
PY21W, BAU15s, Oranje
V99-84-0009
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Vemo V99-84-0012
H1, P14.5s
V99-84-0012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Vemo V99-84-0061
D8S, Doos, Set
V99-84-0061
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Bundeltype | Doos |
| Hoeveelheid | Set |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
€ 165,83
€ 165,83
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12258LLECOS2
H1, P14.5s
12258LLECOS2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 16,26
€ 11,87
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI
H1, Doos
64150CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,69
€ 14,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150CBI-01B
H1, Blisterverpaking
64150CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,81
€ 14,23
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-01B
H1, P14.5s
64150NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 19,72
€ 12,83
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150NL-HCB
H1, Box, P14.5s
64150NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 39,93
€ 23,56
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150SUP
H1, Doos
64150SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 5,57
€ 3,90
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-01B
H1, Blisterverpaking
64150ULT-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 7,74
€ 6,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150ULT-HCB
H1, Box, P14.5s
64150ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 16,93
€ 8,80
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12356B2
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
12356B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 10,83
€ 9,32
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12411C1
D8S, PK32d-1
12411C1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
€ 169,40
€ 135,52
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 9,50
€ 8,55
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12276WVUB1
PSX24W, PG20/7
12276WVUB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
€ 62,56
€ 42,54
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint 12 Volt Markeringslamp Oranje Carpoint 0414003
0414003
Oranje Carpoint 12 Volt markeringslamp met reflector voor bevestiging aan aanhanger of trailer. De markeringslamp kan eenvoudig gemonteerd worden met de kunststof bevestigingsbeugel. Afmeting 109x45mm en met E-keur.
€ 7,85
€ 6,05
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Links 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414020
0414020
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de linkerzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voor...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rechts 90° Rood/Wit 136mm Carpoint 0414021
0414021
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de rechterzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 136mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 20,19
€ 18,57
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rechts 90° Rood/Wit 165mm Carpoint 0414023
0414023
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de rechterzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 90°(haaks model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 165mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 22,00
€ 20,24
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Links 60° Rood/Wit 150mm Carpoint 0414026
0414026
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan de linkerzijde van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht heeft een hoek van 60°(schuin model) en heeft 6 heldere LED&rsquos. De LED lichten zitten in een rubberen flexibele arm met een breedte van 150mm.
Eenvoudig te monteren met de voo...
€ 24,43
€ 18,56
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Breedtelicht Rood/Wit 40x100mm Carpoint 0414029
0414029
Carpoint rood/wit LED breedtelicht voor montage aan linker of rechterkant van een trailer of aanhangwagen. Het breedtelicht met E-keur heeft 3 heldere LEDS en een kabellengte van ongeveer 15cm. Geschikt voor 12 Volt, de afmeting van de lamp is 40x100mm.
€ 9,99
€ 9,39
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken