Peugeot Autolamp
H9, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met LED, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Reflectorkleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Met LED, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Reflectorkleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, 550-1606R-AE
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 550-1606R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 550-1606L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 550-1606L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
35/35, S2, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | S2 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
35/35, HS1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, W3x16d, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | ECO |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 040-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -50%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | X-RACER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.