×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Eos Autolamp
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0004
R5W, BA15s
V99-84-0004
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,05
€ 3,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, veiligheidsgordelindicatie Vemo V99-84-0006
1,2, W1,2W, W2x4.6d
V99-84-0006
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 1,72
€ 1,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0008
C5W, SV8.5-8
V99-84-0008
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 1,34
€ 1,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Vemo V99-84-0009
PY21W, BAU15s, Oranje
V99-84-0009
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0010
T4W, BA9s
V99-84-0010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 1,67
€ 1,33
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0011
R10W, BA15s
V99-84-0011
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,53
€ 2,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Vemo V99-84-0012
H1, P14.5s
V99-84-0012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0014
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
V99-84-0014
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 55,55
€ 55,55
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0021
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
V99-84-0021
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
€ 78,14
€ 78,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0026
D3S (gasontladingslamp), Xenon, PK32d-5
V99-84-0026
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
€ 228,45
€ 228,45
Tijdelijk uitverkocht
Gasontladingslamp ontsteking Vemo V99-84-0065
Aan beide zijden, Electrisch, Metaal
V99-84-0065
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
€ 137,83
€ 190,21
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0071
HB4, Halogeen, P22d
V99-84-0071
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HB4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 411
H7, PX26d
1 987 301 411
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light DBL |
€ 28,45
€ 23,90
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 40,15
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 32,82
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 32,49
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 32,49
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 523
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
1 987 301 523
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,53
€ 32,82
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid verlichting Metzger 0896553
Met bochtcorrectielicht
0896553
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Aantal insteekcontacten (stekker 1) | 24 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 345,68
€ 345,68
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken