×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Fiesta Bougie
Bougie Vemo V99-75-0021
1-massa elektrode
V99-75-0021
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 6,36
€ 6,36
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0039
1-massa elektrode
V99-75-0039
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 9,01
€ 9,01
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1020
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
V99-75-1020
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 9,61
€ 9,61
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1623
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1623
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,11
€ 14,08
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1624
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1624
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 65,80
€ 26,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1706
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1706
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 58,99
€ 23,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1721
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1721
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 72,33
€ 28,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1900
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1900
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 18,61
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1924
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1924
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 39,19
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1959
Benzine, M12X1,25, Iridium-middenelektrode
1959
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 27,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 78,49
€ 29,04
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken