×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Cardan olie
Terug naar Cardan olie
Modellen
- 190
- 200
- 8
- A Klasse
- A-Klasse
-
Toon minder Toon meer
- Amg Gt
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CL
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- G-Klasse Cabrio
- GL
- GLA
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- L Serie
- MB
- ML
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- S-Klasse
- SEC
- SL
- SLC
- SLK
- SLR
- SLS
- Sprinter
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
- X-Klasse
×
234 Resultaten
×
Filter op
Castrol Transmax ATF Dex-VI Mer-LV Multi 1 Liter 15D73A
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
15D73A
Fabrieksadvies voor olie: ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5), Special ATF, Nissan, BMW 83 22 2 413 477, BMW 83 22 2 355 599, BMW 83 22 2 289 720, ATF, Honda type 3.1, ATF, Type A Suffix AVrijgave van de fabrikant: GM DEXRON® -VI, FORD MERCON® LVInhoud [li...
€ 16,35
€ 16,35
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax ATF Dex-VI Mer-LV Multi Vat 208 Liter 15D73D
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
15D73D
Fabrieksadvies voor olie: ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5), Special ATF, Nissan, BMW 83 22 2 413 477, BMW 83 22 2 355 599, BMW 83 22 2 289 720, ATF, Honda type 3.1, ATF, Type A Suffix AVrijgave van de fabrikant: GM DEXRON® -VI, FORD MERCON® LVInhoud [li...
€ 1.348,80
€ 1.348,80
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax CVT 1 Liter 15D7B3
Fles, Synthetische olie
15D7B3
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
€ 14,27
€ 14,27
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Axle EPX 85W-90 Vat 208 Liter 15D87B
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
15D87B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.291,66
€ 1.291,66
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 80W-90 Bidon 20 Liter 15DC78
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
15DC78
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 140,70
€ 140,70
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 75W-90 Bidon 20 Liter 15DD06
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
15DD06
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
€ 253,83
€ 253,83
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W Vat 208 Liter 15DDE9
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
15DDE9
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.168,51
€ 1.168,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 87,20
€ 87,20
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Febi Bilstein 196599
80W-90, VOLVO 97310, SCANIA STO 1:0
196599
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | VOLVO 97310, SCANIA STO 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4/5 |
€ 14,81
€ 10,07
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34300
GL-5, 75W-140
34300
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
€ 1.283,88
€ 487,87
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken