Kia Cilinderkop
221004A210, Met klepveren, Met kleppen
| Voor OE nummer | 221004A210 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
221004A210, Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen
| Voor OE nummer | 221004A210 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
221004A010, Met klepveren, Met kleppen
| Voor OE nummer | 221004A010 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -73%
221004A010, Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen
| Voor OE nummer | 221004A010 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -73%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Met klepveren
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Met klepveren
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -56%
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aantal cilinders | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -56%
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -56%
MD185926, Zonder pakking, Zonder kleppen, Zonder klepveren
| Voor OE nummer | MD185926 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kleppen, Zonder klepveren, Zonder nokkenas(sen) |
- -62%
Non origin/No Genuin, Aluminium, Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Specificatie | Non origin/No Genuin |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen |
| Technisch informatienummer | Recessed valves, injector M 20 X 1,5, Valvola incassate |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BL-500 |
- -73%
MD109736
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | MD109736 |
- -72%
M10, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 144 |
- -65%
15 mm, M12x1,5x168, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
15 mm, M12x1,5x135, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
15 mm, M12x1,5x168, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
X - M 12, M10x1,5x157, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x157 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -65%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -65%
M14, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -65%
M9, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -65%
M11, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -65%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -65%
M9, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -65%
M10, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -65%