Lancia Cilinderkop
M12, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 215 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,75x101, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,75x101 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x110, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x110 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 13, M10x1,25x254, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x254 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 13, M10x1,25x254, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x254 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x218, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x218 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x123, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x123 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -20%
CV - M 12, M10x1,25x119, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x119 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -19%
M 13, M10x1,25x250, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x250 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x224, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x224 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x198, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x198 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -22%
TX - T 55, M11x1,5x165, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x165 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -20%
TX - T 55, M12x1,5x150, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, Buiten zeszijdig, M12x1,25x119, M12x1.25x163
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x119 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25x163 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x134, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x134 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,25x84, M10x1,25x99
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25x84 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x99 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,25x115, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8, M9x1,25x120, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 8 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x120 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -21%
15 mm, M12x1,5x128, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x128 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Buiten Torx, Gefosfateerd
| Aantal schroeven | 10 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | E14 |
| Lengte [mm] | 164 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 105 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Staal, Polydrive
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 43 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M11x1,5x141, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x141 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x121 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -19%
M12
| Gewicht [g] | 1180 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Aantal | 10 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1390 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Aantal | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 3046 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Aantal | 12, 10 |
| Lengte 1 [mm] | 119 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 650 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 83,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 1030 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 172 |
| Aantal | 10 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1070 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Aantal | 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9
| Gewicht [g] | 501 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Aantal | 1, 9 |
| Lengte 1 [mm] | 56 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 706,3 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Aantal | 10 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 1468,1 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 256 |
| Aantal | 10 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.