×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Pathfinder Cilinderkop
Cilinderkop AMC 908605
11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300
908605
| Voor OE nummer | 11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
| Aantal boringen voor de bevestiging van de hefboom | 6 |
€ 1.331,98
€ 1.292,03
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908605K
11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300
908605K
| Voor OE nummer | 11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
| Aantal boringen voor de bevestiging van de hefboom | 6 |
€ 1.376,58
€ 1.321,51
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908610
11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300
908610
| Voor OE nummer | 11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300, 11039EC00A, 11039EB30A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
€ 3.159,43
€ 1.421,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908610K
11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300
908610K
| Voor OE nummer | 11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300, 11039EC00A, 11039EB30A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
€ 1.516,58
€ 1.455,92
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908627
110405X00C, 110405X00B, 110405X00A
908627
| Voor OE nummer | 7485132979, 110405X00C, 110405X00B, 110405X00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
€ 5.563,65
€ 1.446,56
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908627K
110405X00C, 110405X00B, 110405X00A
908627K
| Voor OE nummer | 7485132979, 110405X00C, 110405X00B, 110405X00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
€ 1.564,57
€ 1.501,99
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908910
11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300
908910
| Voor OE nummer | 11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300, 11039EC00A, 11039EB30A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 647263 |
€ 4.128,02
€ 1.857,62
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908910K
11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300
908910K
| Voor OE nummer | 11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300, 11039EC00A, 11039EB30A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 647263 |
€ 2.112,90
€ 1.859,36
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908937
110405X00C, 110405X00B, 110405X00A
908937
| Voor OE nummer | 7485132979, 110405X00C, 110405X00B, 110405X00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 647280 |
€ 9.664,90
€ 1.932,98
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908937K
110405X00C, 110405X00B, 110405X00A
908937K
| Voor OE nummer | 7485132979, 110405X00C, 110405X00B, 110405X00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 647280 |
€ 9.854,20
€ 1.970,84
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop BSG BSG 63-110-001
11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300
BSG 63-110-001
| Voor OE nummer | 11040EC00C, 11040EC00A, 11040EB30A, 11040EB300, 11039EC00A, 11039EB30A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
€ 494,66
€ 494,66
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop BSG BSG 63-110-002
110405X00A, Zonder klepveren, Zonder kleppen
BSG 63-110-002
| Voor OE nummer | 7485132979, 110405X00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
€ 543,52
€ 543,52
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop BSG BSG 63-110-004
11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300
BSG 63-110-004
| Voor OE nummer | 11040BN360, 110405M302, 110405M301, 110405M300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
| Aantal boringen voor de bevestiging van de hefboom | 6 |
€ 544,35
€ 544,35
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop Kolbenschmidt 50003175
Aluminium, Met klepzitting, Met klepgeleider, niet voorgemonteerd
50003175
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
€ 2.381,61
€ 738,29
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49123461
M11, Binnen zeszijdig
49123461
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
€ 471,98
€ 165,19
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 2.680,44
€ 938,15
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken