Daewoo Nubira Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F/I-L-P Plug 219
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0219 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F/I-L-P Plug 219, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, I-L-D Plug 220
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0260 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | I-L-D Plug 220, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, I-L-P Plug 272
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0272 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | I-L-P Plug 272, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, S-I-L-P, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | S-I-L-P, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,20 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
- -87%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,90 |
- -71%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,00 |
| Hoogte [mm] | 16,00 |
- -74%
PREMIUM LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
- -82%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 88,60 |
| Lengte 1 [mm] | 149,4 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;F-L
| Nettogewicht [kg] | 6,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0221 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| F-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;F/I-L-P Plug 2
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0219 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| F/I-L-P Plug 2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;I-L-D Plug 220
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0260 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| I-L-D Plug 220 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;I-L-P Plug 272
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0272 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| I-L-P Plug 272 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,76 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8;S-I-L-P
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| S-I-L-P | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
PL203
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL203 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -41%