Daihatsu Charade Dynamo
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 4500 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -13%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3710 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -11%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,404 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -17%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -35%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -32%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -26%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+(M8) / B- (M6) / W
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Gewicht [kg] | 6,4 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B- (M6) / W |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, L 0, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,7 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 0 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, li 30
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Dubbele zwaaiarm, li 30
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Dubbele zwaaiarm, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -7%
Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Aangedreven aggregaten | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -20%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
31100P45G04
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 31100P45G04 |
- -10%
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 2737572150 |
- -3%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, IG-L
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | IG-L, M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0014 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |